Apie mus

Kas yra UNIVERS?

Save žurnalistiniame lauke pozicionuojame kaip „lėto žurnalizmo“ propaguotoją. Nesiekiame sensacialistinio požiūrio į aktualijas, nenorime manipuliuoti skaitytojais ir kūrėjais. Siekiame pateikti apgalvotą, išjaustą, suprantamą turinį. Galima sakyti, krypstame link liberalaus požiūrio į pasaulį, esame atviri pokyčiams, nes suprantame, kad tai yra neišvengiama šiuolaikinio pasaulio dalis.

 

Manome, kad yra vietos įvairioms mintims ir samprotavimams, tačiau labiau už viską ginsime tiesą, žmogaus teises ir pagrindines vertybes.

Rašykime, diskutuokime, domėkimės ir švieskimės vieni kitų pagalba – pristatykime pasaulio naujienas be naujienų portalams būdingo šališkumo, kalbėkime apie tai, kas atrodo svarbu mums, kritiškai pažvelkime į normas.

Jei susidomėjote ir norite prisidėti prie UNIVERS kūrimo, visą informaciją rasite čia.

Komanda

Pastebėję ne tik įdomaus turinio trūkumą Lietuvos medijų pasaulyje, bet ir norėdami jį pradėti keisti, trys studentai – Tautvydas, Aistė ir Agnė – įkūrė UNIVERS.

Tautvydas Gaižauskas

Turbūt daugelį jaunuolių kažkuriuo metu užvaldo noras „pakeisti pasaulį.“ Tad galbūt veikiamas jaunatviško maksimalizmo, o galbūt iš tikro tikėjimo, kad į lietuvišką internetinę erdvę galima atnešti kažką naujo, be didesnių dvejonių ėmiausi UNIVERS projekto.
Nuoširdžiai tikiu, kad ir kūrėjų, ir skaitytojų širdyse yra vietos turiniui, kurį kuriame šioje platformoje.

Aistė
Gintautaitė

Pradėjusi studijuoti komunikaciją, supratau žodžio, kritinio mąstymo ir diskusijų svarbą. Rašymas tinklaraštyje tapo saviraiškos vieta, tačiau dauguma minčių vis tiek likdavo užslėptos. Pastebėjusi, kiek daug tokių žmonių yra, bei norėdama prisidėti prie kokybiško turinio sklaidos Lietuvoje, „pasinėriau“ į UNIVERS idėją. Smagu, kad atsirado žmonių, kurie patikėjo ir vis dar tiki projektu. Esu tikra, kad dauguma čia atras kažką naudingo, asmeniško ar įkvepiančio. 

Agnė
Kriščiūnaitė

Esu medijų ir komunikacijos trečiojo kurso studentė JK. Pradėjusi mokytis šioje sferoje, supratau kritiško požiūrio į tai, kokį turinį mums siūlo naujienų portalai bei spauda, svarbą. Pastėbejau savo bendraamžių ir įvairių žmonių polėkį socialiniuose tinkluose nesutikti su dominuojančiais požiūriais ir drąsiai reikšti nuomonę apie tai, kas jiems svarbu. Tikiu šio projekto sėkme ir džiaugiuosi atradusi bendraminčių, kurie padėjo sukurti šią platformą. Šnekėkimės!

Rašytojai

Be rašytojų nebūtų ir istorijų. Susipažinkite su žmonėmis, kurie patikėjo mūsų idėjomis ir nusprendė prisidėti prie UNIVERS kūrimo. Mūsų rašytojų mintys.

Pelėdų knyginėlis

Greta Samušytė

Monika Mašanauskaitė

Elisa Litvin

Agnė Dailidytė

Giedrė Antanavičiūtė

Amanda Kiukytė

Severina Šeštokaitė

Karolina Žoštautaitė

Partnerystės ir sponsoriai

Jei norėtumėte prisidėti prie UNIVERS kūrimo iš ne kūrybinės pusės, susisiekite su mumis ir apsvarstysime visus įmanomus partnerystes ar sponsoriavimo sprendimus. Rašykite info@unvrs.lt.

Taip pat kviečiame prisidėti ir finansiškai: