Naudojimosi UNIVERS svetaine taisyklės

V 1.0

Skaitytojams

Kurdami UNIVERS galvojame apie keletą kertinių vertybių: kokybę, bendradarbiavimą ir sąžiningumą. Norime šias vertybes išsaugoti ne tik kūrybos, bet ir vartojimo lygmenyse.
 

  1. Todėl norime informuoti, kad naršydami UNIVERS puslapyje, automatiškai sutinkate, kad būtų renkama informacija apie jūsų naudojamus įrenginius ir prieigos prie interneto instrumentus ir saugoma jūsų įrenginiuose arba mūsų svetainės talpinimo serveriuose ribotą laiką (sausainėlių naudojimas; plačiau čia). Tai darome tik tam, kad šis puslapis galėtų efektyviai veikti, t. y. ši praktika yra būtina puslapio procesams. Jūsų konfidencialią informaciją renkame tik jums leidus, pvz., tada, kai norite tapti UNIVERS bendruomenės nariu.

  2. Taip pat siekiame skaidrumo bendruomenės vidiniuose ir išoriniuose procesuose. Todėl komentuoti po straipsniais ir dalinti „patiktukus“ gali tik registruoti nariai. Taip padedame kiekvienam išsakytam žodžiui neprarasti vertės ir norime, kad kiekvienas narys ne tik turėtų teisę į nuomonės reiškimą, bet ir prisiimtų jam tenkančią atsakomybę.
    Jei narys, UNIVERS nuomone, elgiasi netinkamai, neetiškai, kursto nesantaiką, skatina patyčias ir panašiai, jis gali būti pašalintas iš narių, prieš tai gaunant bent vieną įspėjimą.

Kūrėjams

UNIVERS pagalba norime skleisti įdomų, kokybišką turinį. Kadangi visi suprantame šias savybes skirtingai, gali būti, kad jūsų siūlomas turinys neatitiks mūsų vizijos ar vertybių.
 

  1. Noro bendradarbiauti išreiškimas ne visada reikš priėmimą į komandą. UNIVERS pasilieka teisę atsirinkti geriausiai mūsų viziją atitinkančius kūrėjus.

  2. Priėmimas į komandą gali būti vykdomas keliais etapais. Jei nesame tvirtai nusprendę dėl jūsų kūrybos, pasiliekame teisę išleisti „pilotinius“ jūsų straipsnius su UNIVERS paskyra.

  3. Visais atvejais visos autorinės teisės priklauso jums. UNIVERS niekada neprašys jų perleisti mums, nebent su autoriumi bus sutarta kitaip.

  4. UNIVERS pasilieka teisę iš viešai prieinamos internetinio puslapio dalies pašalinti (gali būti, laikinai) minimalių standartų, kurie skelbiami vidinės komunikacijos kanaluose, neatitinkančių straipsnių. Prie minimalių standartų neatitikimo priskiriami ir labai neįprasti, iš anksto nenumatyti atvejai, kuriuos nustatyti UNIVERS pasilieka teisę sau. Prieš pašalindami bet kokį tekstą neprivalome to iš anksto pranešti, tačiau po pašalinimo kūrėjas turi teisę prašyti tokio sprendimo paaiškinimo.

  5. UNIVERS kol kas yra tik tinklaraščių ir audiovizualinių menų bendruomenės platforma ir nėra įgaliota atlikti jokių finansinių operacijų, todėl visai kūrybinei komandai (visiems kūrėjams, platformą kuriantiems ir ją administruojantiems ir kitiems susijusiems asmenims) negali būti išmokamas atlyginimas už jų kūrybą ir/ar darbą.

Šios taisyklės gali būti keičiamos prieš tai pranešus visiems nariams.

Ši informacija galioja nuo 2019 11 24.